Sezoni 3 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 3 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 3 – Episodi 1

31724

“Vdiq mbreti, rroftë mbreti!”: Kthehemi në Napoli, ku një mbret vdiq, por një tjetër zuri vendin e tij. Pas vdekjes së don Pietros nga dora e të Pavdekshmit, pas etjes për hakmarrje, komanda i kalon Xhenit, i cili duhet të merret me mbulimin e vrasjes...