Sezoni 2 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

35305

Për vrasjen e Princit të gjithë dyshojnë te Xhuxhi dhe ai duhet të largohet nga Napoli... Çiro mbledh të gjithë krerët e Aleancës për t'i bashkuar kundër Pietro Sevastanos...