Sezoni 2 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 8

35238

Për vrasjen e Princit të gjithë dyshojnë te Xhuxhi dhe ai duhet të largohet nga Napoli... Çiro mbledh të gjithë krerët e Aleancës për t'i bashkuar kundër Pietro Sevastanos...