Sezoni 2 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 5

23618

Barry mëson për një metanjeri të ri, Dr.Light, dhe niset për ta kapur atë. Xhei i tregon Barry-t që Dr.Light nuk ka qenë kërcënim në botën 2 dhe që Barry mund t’i ndryshojë mendjen asaj. Megjithatë, gjatë një ndeshje me Flashin , ajo e verbon dhe jep disa lajme shokuese rreth Zoomit. Ndërkohë Barry dhe Patty dalin në një takim.