Sezoni 2 – Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 2 – Episodi 10


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 2 – Episodi 10

23009

Barry dhe miqtë e tij gjejnë Breshkën, një meta njeri që mund të ngadalësojë kohën. Barry është në dilemë në t’i tregojë apo jo Patty-të sekretin e tij.