Zack Snyder's Justice League (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Zack Snyder’s Justice League (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Zack Snyder’s Justice League (2021)

35501
 242 min    2021    Full HD     8.4

I vendosur të sigurohet se sakrifica e Supermanit nuk nuk ishte e kotë, Bruce Wayne bashkon forcat me Diana Prince me planet për të rekrutuar nje skuadër me gjysmë-njerëz, për të mbrojtur botën nga qasja e një kërcënimi katastrofik.