You Won't Be Alone (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
You Won’t Be Alone (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

You Won’t Be Alone (2022)

8035
 108 min    2022    HD     6.5

Në një fshat të izoluar malor në Maqedoninë e shekullit të 19-të, një vajzë e re rrëmbehet dhe më pas shndërrohet në një shtrigë nga një shpirt i lashtë.