You Are Not My Mother (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
You Are Not My Mother (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

You Are Not My Mother (2022)

8611
 93 min    2022    HD     5.7

Në një shtëpi banimi në veri të Dublinit, nëna e Sharit zhduket. Kur ajo kthehet, Shari është e vendosur të zbulojë të vërtetën e zhdukjes së saj dhe të zbulojë sekretet e errëta të familjes.