Yaksha: Ruthless Operations (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Yaksha: Ruthless Operations (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Yaksha: Ruthless Operations (2022)

13882
 125 min    2022    HD     6.2

I mbiquajtur sipas një shpirti që gllabëron njerëzit, udhëheqësi i pamëshirshëm i një ekipi vrasësish jashtë shtetit merr një mision të rrezikshëm në një qytet të mbushur me spiunë.