X (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
X (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

X (2022)

13760
 95 min    2022    HD     7.0

Në 1979, një grup të rinjsh shkojnë të filmojnë një film pornografik në Teksas, por kur fqinjët e tyre të vjetër i shohin, të rinjtë përfundojnë në një situatë të rrezikshme.