Wyrmwood: Apocalypse (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wyrmwood: Apocalypse (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Wyrmwood: Apocalypse (2022)

13528
 82 min    2022    HD     6.4

Në një shkretëtirë australiane të infektuar nga Zombi, ushtari Ris i ka kushtuar jetën e tij gjurmimit dhe kapjes së të mbijetuarve për Kirurgun e Përgjithshëm me shpresën për të gjetur një kurë.