Wife of a Spy (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Wife of a Spy (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Wife of a Spy (2020)

3836
 115 min    2020    HD     6.6

Një tregtar japonez që lë pas gruan e tij për të udhëtuar në Mançuria, ku dëshmohet për një akt barbarie. Veprimet e tij të mëvonshme shkaktojnë keqkuptim, xhelozi dhe probleme ligjore për gruan e tij.