Vengeance Is Mine (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Vengeance Is Mine (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Vengeance Is Mine (2021)

5871
 79 min    2021    Full HD     5.5

Herri, një burrë i lënduar që përpiqet të pajtohet me vrasjen e gruas dhe vajzës së tij. Kur zbulon vendndodhjen e vrasësve ai zgjohet nga pikëllimi dhe i mbushur me hakmarrje, kërkon të shkatërrojë ata që shkatërruan jetën e tij.