Uncharted (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Uncharted (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Uncharted (2022)

99234
 116 min    2022    HD     6.6

Natan Drejk i cili merrej me mashtrime të vogla nis të bashkëpunojë me gjuetarin e thesareve Viktor "Sulli" Sullivan për të kërkuar një thesar të gjetur nga Magelani dhe të zhdukur përpara 500 viteve nga shtëpia e Monkadws.