Umma (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Umma (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Umma (2022)

8211
 83 min    2022    HD     4.8

Amanda dhe vajza e saj jetojnë një jetë të qetë në një fermë amerikane, por kur hiri i nënës së saj të vdekur mbërrinë nga Koreja, Amanda përndiqet nga frika se mos bëhet nëna e saj.