U Turn (1997) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
U Turn (1997)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

U Turn (1997)

12688
 125 minuta    1997    HD     6.8

Një kumarxhi i ri është drejtuar për në Vegas që të shlyej borxhin para se mafia Ruse ta vrasë, por ai është i detyruar të ndalojë në një qytet të Arizonës ku gjithçka i shkon keq.