Turning Red (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Turning Red (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Turning Red (2022)

60047
 100 min    2022    HD     7.2

Një vajzë 13-vjeçare e quajtur Meilin ktehet në një panda të kuqe të madhe sa herë përjeton emocione të forta.