Troy (2004) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Troy (2004)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Troy (2004)

92984
 163 min    2004    HD     7.2

I bazuar në Iliadën nga Homeri, filmi ndjek sulmin ndaj Trojës nga ana e Greqisë së bashkuar dhe vendos fatet e njerëzve të përfshirë.