Transformers: The Last Knight (2017) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Transformers: The Last Knight (2017)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Transformers: The Last Knight (2017)

47777
 149 minuta    2017    HD     5.2

Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të shpëtuar Tokën ndodhet i groposur thellë nën dhe bashkë me historinë e Transformuesve në Tokë...