Top Gun: Maverick (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Top Gun: Maverick (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Top Gun: Maverick (2022)

14957
     2022    HD     

Pas më shumë se 30 vjet shërbimi si një nga pilotët më të mirë të Marinës, Pete Mitchell kthehet aty ku e ka vendin, duke shtyrë limitet si pilot testues dhe duke i bërë ballë çdo avancim teknologjie që e vë në sprovë... Nuk ka date se zyrtare se kur do shfaqet!