Tom and Jerry: Cowboy Up! (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tom and Jerry: Cowboy Up! (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Tom and Jerry: Cowboy Up! (2022)

35415
 94 min    2021    HD     6.2

Filmi e gjen dyshen në Perëndimin e Egër, ku ata ndihmojnë në shpëtimin e një ferme nga duart e një të ligu. Rivalët bashkohen për të ndihmuar një vajzë dhe vëllain e saj të shpëtojnë shtëpinë e tyre nga një grabitës i pangopur pronash.