Tokyo Revengers (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tokyo Revengers (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Tokyo Revengers (2021)

15623
 120 min    2021    Full HD     7.4

U RREGULLUAN TITRAT! Një dështak në moshë së mesme udhëton në kohë , në vitet e gjimnazit dhe për të shpëtuar dashurinë e jetës së tij nga fatkeqësia e së ardhmes, ai duhet të bëhet udhëheqësi i një bande të frikshme shkollore.