Titane (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Titane (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Titane (2021)

4678
 108 min    2021    Full HD     7.1

Aleksia është një vrasëse e pamëshirshme. Këto vrasje tashmë nuk kanë të ndalur. Por, pasi la një dëshmitare në një skenë të tmerrshme vrasjesh, ajo detyrohet të ikë, me një identitet të rremë...