Time Trap (2017) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Time Trap (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Time Trap (2017)

6128
 87 min    2017    HD     6.2

Një profesor humbet gjurmët kur hyn në një shpellë për të eksploruar. Disa nga studentët e tij shkojnë në kërkim të tij dhe bllokohen në shpellë në luftë për mbijetesë.