Tick, Tick... Boom! (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tick, Tick… Boom! (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Tick, Tick… Boom! (2021)

10148
 115 min    2021    Full HD     7.6

Në prag të ditëlindjes së tij të 30-të, një kompozitor i ri premtues teatri lundron dashurinë, miqësinë dhe presionet e jetës si artist në qytetin e Nju Jorkut.