Thunderbolt (1995) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Thunderbolt (1995)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Thunderbolt (1995)

11669
 110 min    1995    HD     6.3

Që të shpëtojë motrën e tij të rrëmbyer, një mekanik makinash sportive duhet të mundë një kriminel që organizon gara në rrugë.