The Weekend Away (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Weekend Away (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Weekend Away (2022)

20398
 89 min    2022    HD     5.6

Një fundjavë pushimi në Kroaci shkon keq kur një grua akuzohet për vrasjen e shoqes së saj më të mirë. Ndërsa përpiqet të pastrojë emrin e saj dhe të zbulojë të vërtetën, përpjekjet e saj zbulojnë një sekret të dhimbshëm.