The Wasteland (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Wasteland (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Wasteland (2022)

14528
 93 min    2022    HD     

Jetët e qeta të një familjeje të izoluar nga shoqëria vendosen në rrezik kur ata përballen me një krijesë të tmerrshme, që do vërë në lojë lidhjen e tyre si familje.