The Unbearable Weight of Massive Talent (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Unbearable Weight of Massive Talent (2022)

1719
        HD     

I paplotësuar kreativisht dhe përballë rrënimit financiar, Nick Cage duhet të pranojë një ofertë prej 1 milion dollarësh për të marrë pjesë në ditëlindjen e një superfansi të rrezikshëm. Gjërat marrin një kthesë jashtëzakonisht të papritur kur Cage rekrutohet nga një operativ i CIA-s dhe detyrohet të jetojë sipas legjendës së tij, duke kanalizuar personazhet e tij më ikonë dhe më të dashur në ekran për të shpëtuar veten dhe të dashurit e tij.