The Tragedy of Macbeth (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Tragedy of Macbeth (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Tragedy of Macbeth (2021)

20660
 105 min    2021    Full HD     7.5

Një lord skocez bindet nga një treshe shtrigash se do të bëhet Mbreti i ardhshëm i Skocisë dhe gruaja e tij ambicioze e mbështet atë në planet e tij për të kapur pushtetin.