The Takedown (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Takedown (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Takedown (2022)

6865
 119 min    2022    HD     5.7

Diakit dhe Monzh dy oficerë policie krejtësisht ndryshe nga njëri tjetri bëhen bashkë për të zbuluar një krim misterioz.