The Stronghold (2020) a.k.a BAC Nord – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Stronghold (2020) a.k.a BAC Nord


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Stronghold (2020) a.k.a BAC Nord

14166
 105 min    2020    HD     7.0

Një brigadë policie punon në lagjet e rrezikshme veriore të Marsejës, ku niveli i krimit është më i lartë se kudo tjetër në Francë.