The Shadow in My Eye (2021) a.k.a. Skyggen i mit øje – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shadow in My Eye (2021) a.k.a. Skyggen i mit øje

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Shadow in My Eye (2021) a.k.a. Skyggen i mit øje

8420
 107 min    2021    Full HD     7.3

Fatet e qytetarëve të ndryshëm në Kopenhagen ndeshen kur një bombardim gjatë luftës së dytë botërore aksidentalisht godet një shkollë me fëmijë.