The Secret of Sinchanee (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Secret of Sinchanee (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Secret of Sinchanee (2021)

13210
 115 min    2021    HD     6.7

Një shofer kamioni që vuan nga pagjumësia kthehet në shtëpinë e fëmijërisë pas vdekjes së papritur të të atit dhe zbulon se prezenca e shpirtrave ka ekzistuar në atë vend dhe ka torturuar tokën e shenjtë ku është ndërtuar.