The Sadness (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Sadness (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Sadness (2021)

4937
 99 min    2021    HD     6.4

Një çift i ri që përpiqet të ribashkohet në një qytet të shkatërruar nga një murtajë që i kthen viktimat e tij në sadistë të çmendur e gjakatarë.