The Rite (2011) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Rite (2011)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Rite (2011)

4443
 114 min    2011    HD     6.0

Majkëll Kovak, një student skeptik udhëton në Itali për të ndjekur një kurs ekzorcizmi.