The Resistance Banker (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Resistance Banker (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Resistance Banker (2018)

9324
 123 min    2018    HD     6.9

Duke rrezikuar familjen dhe të ardhmen e tij, një bankier në Amsterdamin e pushtuar nga nazistët ngadalëson makinerinë armike duke krijuar një bankë të fshehtë që mbështet rezistencën.