The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Pirates: The Last Royal Treasure (2022)

13381
 126 min    2022    HD     6.1

Në epokën e Joseon një grup piratësh përballet me hajdutë. Pasi bëhen grup dhe gjejnë një hartë thesari të lënë pas nga tradhtarët e mbretërisë ata vendosin të nisin një rrugëtim për tu bërë të pasur. Në rrugëtimin e tyre përballen me armiq të vjetër edhe aventura të reja.