The Order (2001) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Order (2001)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Order (2001)

3739
 89 min    2001    HD     4.6

Një kriminel playboy kontakton babanë e tij pasi ka vjedhur një vezë Faberge. Më vonë duket se babai i tij është zhdukur në Izrael, kështu që ai shkon atje. Zhdukja e tij lidhet me sektin fetar: Urdhri.