The Northman (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Northman (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Northman (2022)

34958
 137 min    2022    HD     7.8

Një princ i ri viking fillon një kërkim për t'u hakmarrë për vrasjen e babait të tij.