The Night (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Night (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Night (2020)

6808
 105 min    2020    HD     5.5

Një çift iranian që jeton në SHBA zihet në kurth brenda një hoteli kur disa ngjarje misterioze i detyrojnë të përballen me sekretet që kanë pasur midis tyre, në një natë që nuk mbaron kurrë.