The Matrix Reloaded (2003) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Matrix Reloaded (2003)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Matrix Reloaded (2003)

36757
 138 min    2003    HD     7.2

Nio dhe liderët e rebelëve llogarisin se kanë 72 orë deri sa 250 mijë provëza të zbulojnë Zionin dhe ta shkatërrojnë atë dhe banorët. Gjatë kësaj kohe Nio duhet të vendosë si të shpëtojë Trinitin nga fati i zi në ëndrrat e tij.