The Matrix (1999) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Matrix (1999)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Matrix (1999)

44786
 136 minuta    1999    HD     8.7

Një haker kompjuterash mëson për disa rebelë të mistershëm rreth vërtetësisë së realitetit të tij dhe rolit të tij në luftën kundër kontrolluesve.