The Mad Women's Ball (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Mad Women’s Ball (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Mad Women’s Ball (2021)

3498
 122 min    2021    HD     6.6

Një grua e derguar padrejtësisht në azilin e Parisit komploton për t'u arratisur me ndihmën e një prej infermiereve të saj. Bazuar në romanin "Le bal des folles" nga Victoria Mas.