The Load (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Load (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Load (2018)

4078
 98 min    2018    HD     6.5

Gjatë bombardimeve të NATO-s në Serbi në vitin 1999, një shofer kamioni ngarkohet të transportojë një ngarkesë misterioze nga Kosova në Beograd...