The Lake House (2006) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Lake House (2006)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Lake House (2006)

10343
 98 min    2006    HD     6.8

Një doktoreshë e vetmuar, që është në një shtëpi të pazakontë në liqen, fillon të shkëmbejë letra dashurie me një arkitekt të irrituar, që ka banuar aty më parë. Dhe ndërkohë ata përpiqen të zbulojnë misterin që qëndron pas romancës së tyre të jashtëzakonshme, para se të jetë vonë.