The King's Daughter (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The King’s Daughter (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The King’s Daughter (2022)

24996
 90 min    2022    Full HD     

Duke shpresuar se do të arrijë përjetësinë, Mbreti Luis XIV (Pirs Brosnan) kap një sirenë dhe do te vjedhë forcën e saj jetësore, por një zbulim i vajzës së tij të paligjshme kërcënon të prishë planet e mbretit.