The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Ice Age Adventures of Buck Wild (2022)

54669
 82 min    2022    HD     4.7

Aventura vazhdon me arratisjen e vëllezërve Crash dhe Eddie, të cilët u nisën për të gjetur një vend për veten e tyre. Së bashku me nuselalën me një sy, Buck Wild, ata përballen me dinozaurët që banojnë në Botën e Humbur.