The House (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The House (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The House (2022)

24677
 97 min    2022    HD     7.0

Në epoka të ndryshme, një familje e varfër, një developer në ankth dhe një pronare e mërzitur lidhen me të njëjtën shtëpi misterioze në këtë komedi të errët të animuar.