The Host (2006) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Host (2006)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Host (2006)

25301
 120 min    2006    HD     7.1

Ky duket si një film klasik "B-film" me një përbindësh vrasës, por ndërsa minutat kalojnë, shikuesi kupton se është dëshmitar i një shfaqje krejtësisht ndryshe nga ç'pret dhe nuk largohet nga ekrani. "Vite më parë, gabimisht krijohet një përbindësh deti nga një grup shkencëtarësh. Tani kjo krijesë mutante, synon të shijojë një ditë të bukur me diell në lumin Han në Seul, por papritur fillon të sulmojë njerëzit dhe pasi ka mbjellë viktima të shumta, merr me vete një vajzën e quajtur Hyun-seo. Pavarësisht ndërhyrjes ushtarake amerikane, e cila përfundon të bëjë më shumë dëme sesa mirë, nga kush do të zgjidhet kjo fatkeqësi që të shpëtojë bota?" Shikoni filmin për me tepër!